Anadolu Promosyon
4 Info

  Promosyon, firmaların potansiyel müşterilerine firmalarını ve markalarını tanıtmak ve ürünlerini pazarlamak amacıyla kullandığı etkili bir tanıtım aracıdır. Günümüzde birçok ürün, promosyon olarak  sunulabilmektedir. Bunlardan başlıcaları; şapka, tişört, ajanda, kalem, kupa, çakmak, anahtarlık, duvar saati vb. gibi günlük hayatımızda her an ihtiyaç duyduğumuz ürünlerdir.

    Firmamız  kişisel ürünlerden, tekstil ürünlerine, matbaa ürünlerinden, teknolojik ürünlere  kadar değişik ürün yelpazesindeki promosyon alanındaki  yenilikleri yakından takip ederek, kaliteli ve işlevsel ürünleri siz değerli müşterilerimizin beğenilerine sunmaktadır.

    Satış ekibimiz sizin istekleriniz doğrultusun da memnuniyetiniz için hizmet vermektedir.

    Kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı, uygun fiyatlı geniş ürün yelpazesi ile sizleri sergi salonumuza bir kahve içmeye bekliyoruz.    

    Promosyon ürünlerimize lazer baskı, UV baskı, tampon baskı,domeks baskı, transfer baskı, serigraf baskı, sıcak gofre baskı, ofset ve web baskı tekniklerini ürün özelliklerine ve  isteğinize göre çalışmalar yaparak, sizlere en kaliteli şekilde baskı  hizmeti vermekteyiz.    

    Anadolu Promosyon siz değerli dostlarımızın promosyon danışmanı ve promosyon çözüm merkezi olmayı kendisine hedef seçmiştir.    Promosyon Çözüm Merkezi olarak katalogdaki mevcut ürünler dışında özel tasarım ürünlerin çözümü konusunda araştırma, üretim ve hizmet sunmaktayız.   

    Anadolu Promosyon kurulduğu 2004 yılından  itibaren misyonu koşulsuz müşteri memnuniyeti, kalite, hızlı üretim süreci ve zamanında teslim olan firmamız   müşterilerimizin taleplerini  en iyi hizmet ve ürün kalitesiyle karşılamak için gayret etmektedir.

    Bu güne kadar sunduğumuz  hizmetlerimizde müşterilerimizden aldığımız başarılı geri dönüşlerin mutluluğu ile hizmet kalitemizi her geçen gün arttırarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.           

Anadolu Promosyon       

Promosyon Çözüm Merkezi  

Account

Account

No account?
Create one here
4
WhatsApp Danışma Hattı